Uniwersytet Trzeciego Wieku, Stargard Szczeciński

Aktualności

Informacje dodatkowe o wycieczce do Gruzji.

- Podczas wpłat zbierane będą także dane osobowe: imiona, nazwisko, Pesel, adres oraz numer i seria dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszportu, ważnego minimum 6 miesięcy i ten dokument należy potem zabrać ze sobą na wyjazd. Najlepiej przynieść dokument na któreś zapisy, abyśmy mogły spisać dane).
- Do samolotu można zabrać bagaż podręczny do 10 kg, w którym nie może być metalowych przedmiotów, dużych kosmetyków, napojów itp… Torebka damska czy mały plecak też muszą być spakowane do bagażu.
- Można wykupić bagaż do 20 kg (149x119x171 cm) za 75 € w obie strony, który będzie zabrany do luku bagażowego. Moja propozycja jest taka, aby kilka osób złożyło się na taki bagaż, do którego włoży się to czego nie można zabrać na pokład samolotu (ale decyzja musi być podjęta do końca stycznia).
- We wszystkich hotelach w pokojach są suszarki do włosów. Nie ma czajników. 
- Do wszystkich kolacji  są 2-3 rodzaje przystawek, chinkali lub chaczapuri,  2 rodzaje gorących mięsnych dań,  woda mineralna i lemoniady. Oprócz tego przy kolacji pożegnalnej będzie po 350 ml wina rozlewanego wytrawnego na osobę.
- W autobusie, w każdym dniu, będzie po jednej 0,5 l butelce wody mineralnej na osobę.
- Osoby, które będą chciały zrezygnować z wycieczki szukają na swoje miejsce zastępstwa.  
- Terminy wpłat na wycieczkę: I rata 500 zł do 21.01.2019 r., II rata 1000 zł do 12.03.2019 r., III rata 1250 zł do 14.05.2019 r., IV rata 500 zł do 16.07.2019 r.

Trasa wycieczki:

­mapa 

Program wycieczki jest poniżej w "Plikach do pobrania". W niektórych przeglądarkach program nie otwiera się od razu, ale jest zapisany na komputerze w folderze "Pobrane" i dodatkowo jest w lewym dolnym narożniku ekranu.  

Tekst: Teresa Hernet 


data publikacji: 2019-01-09

 

PATRONAT WŁADZ SAMORZĄDOWYCH

PATRONAT NAUKOWY

Powiat Stargardzki Urząd miasta w Stargardzie Uniwersytet Szczeciński Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny TWP Stargardzka Szkoła Wyższa SSW stargardinum