Uniwersytet Trzeciego Wieku, Stargard Szczeciński

Aktualności

Komunikat grupy "Wędruj z nami"

Informuję, że do dnia 6 marca zbieram pieniądze , w wysokości 12 zł od osoby, na planowaną w dniu 17 kwietnia 2018 roku ( wtorek) wycieczkę autokarową do Glinnej - rezerwat przyrody położony w południowej części Puszczy Bukowej. Pierwszeństwo w zapisach mają czynni uczestnicy sekcji "Wędruj z nami". W dniu 8 marca , przed imprezą z okazji "Dnia Kobiet" w SCK, będę zbierał tę składkę, w przypadku wolnych miejsc, od chętnych z innych sekcji.

Prowadzący grupę "Wędruj z nami"

 Władysław Kurczyński


data publikacji: 2018-02-21

 
Aktualności

Dziś niedziela, 18 Listopada 2018
Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Od 08.11.2018 r. zapisy i wpłaty w biurze UTW

W ramach programu „Student UTW asystentem koleżanki i kolegi”

Na sztukę "Zamek z Piasku" „ Zamek z piasku” – z tekstem Andrzeja Zaorskiego (jednocześnie reżysera spektaklu) i muzyką Tomasza Bajerskiego – to musical powstały na motywach „SKIZ-a” Gabrieli Zapolskiej, sztuki wykpiwającej sztuczną moralność mieszczaństwa.

Na sztukę CARMEN" Arcydzieło światowego repertuaru operowego – brawurowa hiszpańska ekspresja, poruszająca do głębi historia (miłosna) i genialna, rozpoznawalna przez wszystkich muzyka.

Sekcje taneczne rozpoczynają zajęcia dnia 3 października 2018 r. ....

Osoby, które zapisały się do Sekcji Jogi ....

Od 1 listopada 2017 r. do dnia 31 października 2019 r.

PATRONAT WŁADZ SAMORZĄDOWYCH

PATRONAT NAUKOWY

Powiat Stargardzki Urząd miasta w Stargardzie Uniwersytet Szczeciński Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny TWP Stargardzka Szkoła Wyższa SSW stargardinum