Uniwersytet Trzeciego Wieku, Stargard Szczeciński

Aktualności

Rozpoczynamy kurs komputerowy

19 marca (poniedzałek) godz. 8:30 i 13:30 w SCK sala 108

Grupa 1 dla osób początkujących godz. 8:30
1. Arendt Tadeusz
2. Bartosik Barbara
3. Bartosik Stanisław 

4. Farbotko Zdzisława
5. Izmajłowicz Stefania
6. Lewandowska Anna
7. Michałek Alicja
8. Miksza Jadwiga
9. Pietrusewicz Barbara
10. Podgóreczny Józef
11. Połatyńska Stanisław
12. Semp Helena
13. Szydłowski Waldemar
14. Uscińska Teresa
15. Wrześniewska Elżbieta 
16. Zdanowska Ewa

Grupa 1 dla osób średnio zaawansowanych godz. 13:30
1. Barszczewska-Augusiak Grazyna
2. Białas Krystyna
3. Brykalska Bożena
4. Czajkowski Witold
5. Dopierała-Gawroń Helena
6. Filipczuk Marianna
7. Gajek-Krychowska Danuta
8. Gębka Halina
9. Jażdźewska-Szarych Barbara
10. Keszka Rajmund
11. Kurzymska-Gojko Danuta
12. Kwiatkowska Elżbieta
13. Romacka Grażyna
14. Sikorska Jadwiga
15. Sikorski Czesław
16. Sitarek Kazimiera Bożena

21 marca (środa) godz. 8:30 i 13:30 w SCK sala 108

Grupa 2 dla osób początkujących godz. 8:30
1. Arendt Marianna
2. Bejm Barbara
3. Bejm Mirosław
4. Drabiuk Henryk
5. Drabiuk Jadwiga
6. Hłubowska Janina
7. Górnicka Irena
8. Górnicki Jan
9. Janczarski Stanisław 
10. Mickiewicz Leokadia
11. Miziołek Gertruda 
12. Wolińska Wiesław

Grupa 2 dla osób średnio zaawansowanych godz. 13:30
1. Chrzan Krystyna
2. Ciechanowska Alicja Franciszka
3. Drapiński Leszek
4. Kaczorowska Krystyna Maria
5. Kaczyńska Bożena
6. Kizielewicz Krzysztofa
7. Kowalczyk Zbigniew
8. Michalczyk Maria
9. Misiak Bogdan
10. Młyński Sławomir
11. Ozga-Skuneczna Krystyna
12. Pawlak Elżbieta
13. Rakowska Irena
14. Rybińska Weronika
15. Skiba Ewa
16. Stasiak Teresa

06 kwietnia (piątek) godz. 8:30 i 13:30 
Zajęcia odbywać będą się w Szkole Wyższej Collegium Balticum 
ul. Kazimierza Wielkiego 17, sala nr 1 (piwnica)

Grupa 3 dla osób początkujących godz. 8:30
1. Frankowska Wanda
2. Januszewska Halina
3. Januszkiewicz Elżbieta
4. Januszkiewicz Józef 
5. Kożuszek Zdzisław
6. Lis Halina
7. Mamińska Barbara
8. Markowski Andrzej
9. Musiał Krystyna 
10. Poczobut Teresa
11. Szarycz Henryk
12. Szmit Genowefa
13. Zadorska Halina
14. Zadorski Jan

Grupa 4 dla osób początkujących godz. 13:30
1. Antczak Danuta
2. Dąbrowska Bronisława
3. Dąbrowska Jadwiga
4. Januszewski Stanisław
5. Lenkajtis-Hering Łucja
6. Obrycki Janusz
7. Odrowąż-Piramowicz Ryszarda
8. Odrowąż-Piramowicz Waldemar
9. Rokicka Urszula
10. Strachocka Zofia
11. Twardochleb Zbigniew
12. Ulhurska Czesława
13. Wierzbicka Irena
14. Zygnerska Grażyna

 Tekst: Halina Gębka

 


data publikacji: 2018-03-20

 
Aktualności

Dziś poniedziałek, 23 Kwietnia 2018
Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

2018.05.15 Odwołana wycieczka do Mierzęcina

W dniu 12 kwietnia 2018 r. nie będą przyjmowane wpłaty ...

19 marca (poniedziałek) - 21 marca 2018 (środa) - 06 kwietnia 2018 (piątek)

Wpłaty na wycieczki będą przyjmowane we wtorki przed wykładami oraz w czwartki w tygodniu, w którym jest wykład w godzinach 12.00 – 13.00.

11 stycznia 2018 r. (tj. czwartek) w godz. 11.00 -13.00 odbędą się zapisy na pozostałe wycieczki ...

Wpłaty będą przyjmowane w dniach 5, 7, 12, 14 grudnia 2017 r. w godz. 12ºº- 13ºº

Plan wycieczek w roku 2017/18 dostępny jest ...

Od 1 listopada 2017 r. do dnia 31 października 2019 r.

PATRONAT WŁADZ SAMORZĄDOWYCH

PATRONAT NAUKOWY

Powiat Stargardzki Urząd miasta w Stargardzie Uniwersytet Szczeciński Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny TWP Stargardzka Szkoła Wyższa SSW stargardinum