Uniwersytet Trzeciego Wieku, Stargard Szczeciński

Aktualności

Aktualny Plan zajęć w sekcjach można sprawdzić w zakładce SEKCJA >

 

Aktualny Plan zajęć w sekcjach można sprawdzić w zakładce SEKCJA > pozycja pierwsza >Ogólny plan zajęć.
Zajęcia rozpoczynają się od 12 października 2020r.
Jednocześnie informujemy, że plan może ulec zmianie.Ze względu na stan pandemii napotykamy na ogromne utrudnienia związane z udostępnianiem nam sal na zajęcia.
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość oraz o podporządkowanie się warunkom obowiązującym w danej placówce.

Uwaga! 1.Zajęcia sekcji komputerowej prowadzonej przez pana Ryszarda Kondrackiego w ZS nr 1 Park 3 Maja, są zawieszone do odwołania.

2. Grupy języka niemieckiego spotykają się w poniedziałek 12 października o godz. 10.30 w Domu Kultury Kolejarza aby ustalić, ile grup będzie utworzonych.

3. Dzień i godzina zajęć sekcji komputerowej pana J. Praszczyka podamy w najbliższym terminie.

4. Dwie grupy języka angielskiego / zajęcia prowadzi pani Anna Maranda a liderkami są koleżanki Elżbieta Idczak i Łucja Lenkajtis-Hering/ spotykają się razem w poniedziałek 12 października, godz. 15.30 i wtedy ustalimy ewentualny podział na dwie grupy w zależności od potrzeb.

 5. Podobnie grupy języka angielskiego prowadzone przez panią Izabelę Sudnikiewicz spotykają się jednocześnie w poniedziałek o godz.9.00 w sali 108 w SCK w celu ustalenia grup.

Zajęcia Trening wzroku oraz Neurobik w bieżącym roku zawieszają swoją działalność.

 

tekst > Helena Dopierała-Gawroń  


data publikacji: 2020-10-06

 
Aktualności

Dziś środa, 21 Kwietnia 2021
Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Konkurs jest organizowany przez Książnicę Stargardzką przy współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Stargardzie. Termin nadsyłania konkursowych prac do 31 maja br. włącznie pod adres: Książnica Stargardzka, ul. Wojska Polskiego nr 3, 73-110 Stargard z dopiskiem na kopercie: „Róże dla Różewicza”. REGULAMIN KONKURSU LITERACKIEGO - z prawej strony:

Aktualny Plan zajęć w sekcjach można sprawdzić w zakładce SEKCJA > pozycja pierwsza >Ogólny plan zajęć.

Telefon kontaktowy do CERTIPORT 511 641 129

Z przykrością informuję, że odwołałam wycieczki ...

Szanowni Państwo, w związku z przedłużającą się sytuacją epidemiologiczną jesteśmy zmuszeni odwołać kwietniowe zajęcia w ramach projektu Trzeci Wiek Technologicznie

W związku z zaistniałą sytuacją ....

PATRONAT WŁADZ SAMORZĄDOWYCH

PATRONAT NAUKOWY

Powiat Stargardzki Urząd miasta w Stargardzie Uniwersytet Szczeciński Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny TWP Stargardzka Szkoła Wyższa SSW stargardinum