Uniwersytet Trzeciego Wieku, Stargard Szczeciński

Aktualności

Zapisy na wycieczki krajowe i zagraniczne

Od dnia 26 stycznia 2022 r. od godz. 8.00 będą przyjmowane zapisy na wycieczki wyłącznie w formie SMS-a lub e-maila (zapisy z datą wcześniejszą nie będą brane pod uwagę).

Na wycieczki do: BERLINA, SPREEWALDU i KIELC zapisy będzie przyjmował Witold Czajkowski (SMS na numer tel.692 453 486 lub e-mail witcz@wp.pl).

Na wycieczki: TOSKANIA i MAZURY Z LITWĄ zapisy będzie przyjmowała Teresa Hernet (SMS na numer tel. 608 581 545 lub e-mail T.her@interia.pl)

W treści SMS-a lub e-maila należy podać: nazwisko i imię oraz rodzaj wycieczki. Przykład: Kowalski Jan, Berlin i Kielce lub Kowalski Jan i Ewa, Kielce.

Osoby, które nie zmieszczą się na liście podstawowej, zostaną zapisane na listę rezerwową i będą o tym poinformowane.

WAŻNE!!!

UCZESTNIKAMI WYCIECZEK MOGĄ BYĆ TYLKO OSOBY ZASZCZEPIONE PRZECIW COVID.

O terminach i sposobie wpłat poinformujemy po zakończeniu zapisów na listę podstawową.

Harmonogramy wycieczek są wywieszone na gazetce przy biurze UTW oraz znajdują się pod planem wycieczek na stronie internetowej UTW (Kliknij tutaj). Jeśli plik z harmonogramem nie otworzy się od razu, to będzie widoczny w lewym dolnym rogu ekranu i zapisze się automatycznie w Folderze "Pobrane" komputera.

Tekst: Teresa Hernet 


data publikacji: 2022-01-25

 

PATRONAT WŁADZ SAMORZĄDOWYCH

PATRONAT NAUKOWY

Powiat Stargardzki Urząd miasta w Stargardzie Uniwersytet Szczeciński Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny TWP Stargardzka Szkoła Wyższa SSW stargardinum