Uniwersytet Trzeciego Wieku, Stargard Szczeciński

PLAN ZAJĘĆ W SEKCJACH
 rok akademicki 2021/2022

opracowanie: Grażyna Barszczewska-Augusiak

Helena Dopierała-Gawroń


Harmonogram zajęć w trakcie ostatnich uzgodnień,
mogą jeszcze wystąpić drobne korekty

 

W związku z pandemią pojawiają się problemy związane z organizacją
niektórych zajęć. Prosimy o zrozumienie sytuacji i stosowanie
obowiązujących środków ostrożności oraz wymogów sanitarnych w miejscach

zajęć.



L.P.

Sekcja

Miejsce
dzień
godz.

Prowadzący
lider

1.

Miłośników literatury 
sztuki i historii

Mała Scena SCK
ul.Piłsudskiego 105
piątek
godz.12:00

Prowadzący: 
różni,  
Henryka Diaków
Marian Wolanin
Teresa Daszkiewicz

2.

Teatr
A TO MY



         KRZYWA SCENA
SCK
ul. Piłsudskiego 105
wtorek
godz.14:00

Prowadząca:

Tatiana Malinowska  Tyszkiewicz
Lider: 
Bożena Sekuła-Donorowicz

3.

Kabaret
Kabarecik Wesoły Uniwersytecik

Mała Scena SCK
ul.Piłsudskiego 105
poniedziałek
godz.11:30
 

Prowadząca: 
    Teresa Hernet

4.

Chór 
BELCANTO

        SCK          
ul. Piłsudskiego 105
godz.

Prowadzący:

Lider:
Krzysztofa Kizielewicz

5.

Zespół wokalny
CHABRY

          SCK
ul. Piłsudskiego 105 
wtorek i czwartek
godz. 10:00

Prowadzący:
Zbigniew Wężowski

6 .

Zespół taneczny
SENIORITY

Klub Garnizonowy
ul.11 Listopada
środa
godz.11:55

Prowadzący:
Marek Sienkiewicz
Lider: 
Maria Filipczuk

7.

Zespół taneczny
SENIORITY

Dom Kultury Kolejarza
ul.Szczecińska 17
poniedziałek
godz.11:00

Prowadzący:
różni
Lider: 
Maria Filipczuk

8.

Warsztaty plastyczne
INSPIRACJE

MDK ul. Portowa 3
piątek
godz.1000

Prowadząca:
Agnieszka Kisiel
Lider:
Elżbieta Wacławczyk

9.


Rękodzieło artystyczne

Biuro Rachunkowe
Wanda Zasieczna
ul. Warowna
środa 
godz. 1000

Prowadząca:
Ryszarda Szofińska
Lider: 
Danuta Gajek-Krychowska

10.

Język angielski SCK
ul.Piłsudskiego 105
sala 108
poniedziałek
godz.

Prowadząca:
Izabela Sudnikiewicz
Lider:
Bożena Kulczycka

11.

Język angielski


SCK
ul.Piłsudskiego 105
sala 108
poniedziałek
godz.

Prowadząca:
Izabela Sudnikiewicz
Lider:
Teresa Kowalik

12.

Język
angielski

SCK
ul.Piłsudskiego 105
sala 108
poniedziałek
godz.10.00

Prowadząca:
Izabela Sudnikiewicz
Lider:
Lech Drapiński

13.

Język
angielski

Szkoła Podstawowa
 nr 11 Osiedle Zachód
sala 103
poniedziałek
godz.16.30

Prowadząca:
Anna Maranda
Lider:
Elżbieta Idczak

14.

   Język angielski Szkoła Podstawowa
 nr 11 Osiedle Zachód
sala 103
poniedziałek
godz.15.30


Prowadzący:
Anna Maranda
Lider :
Helena Dopierała-Gawroń

15.

  Język angielski Szkoła Podstawowa
 nr 11 Osiedle Zachód
sala 103
czwartek
godz.15.30

Prowadzący:
Anna Maranda
Lider: 
Krystyna Downar

16.

  Język hiszpański Sala 
ul. Wieniawskiego 20
czwartek
godz.10.00


Prowadzący:
    Hanna Żurawska
Lider: 
Aniela Sielska

17.

Język
niemiecki
Dom Kultury Kolejarza
ul. Szczecińska 17
poniedziałek
godz.11:30

Prowadząca: 
Marta Pych-Lipińska
Lider: 
R. Szymanowska-Kukulska

18.

  Język niemiecki Dom Kultury Kolejarza
ul. Szczecińska 17

poniedziałek
godz.12:00

Prowadząca: 
Marta Pych-Lipińska
Lider: 
Wanda Romacka

19.

Język
niemiecki

Dom Kultury Kolejarza
ul. Szczecińska 17

poniedziałek
godz.11:00

Prowadzący:
Marta Pych-Lipińska
Lider: 
Krystyna Wójcik

20.

  Trening umysłu
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
ul.plac Majdanek 7a
piątek
godz.12:00

Prowadzący:
  Ewa Bodnar
Lider: 
Barbara Mamińska
Zbigniew Twardochleb

21.

Zajęcia komputerowe
/zawieszone do odwołania/
SSW Stargardinum
ul. Kazimierza Wielkiego

Prowadzący:

Lider: 

22.

Zajęcia komputerowe
/ zawieszone do odwołania/
Zespół Szkół nr 1
Park 3 Maja
sala 9

Prowadzący:
    
Lider: 

23.

Sekcja brydżowo-szachowa Dom Kultury Kolejarza
ul. Szczecińska 17
poniedziałek i piątek
godz. 1000

Prowadząca: 
Witold Mateńko
Lider: 
Michał Szczepiński

24.

Gimnastyka 50+ przy muzyce

Hala sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Technicznych
ul. Pierwszej Brygady
czwartek
godz.10:00

Prowadząca: 
Aleksandra Górska
Lider:
 

25.

Gimnastyka zdrowy kręgosłup
Zespół Szkół
Budowlano-Technicznych
ul. Ceglana 11
środa
godz.13.30

Prowadzący: 
Aleksandra Górska
Lider: 
Krystyna Białas

26.

Taniec parami Klub Garnizonowy
ul.11 Listopada
środa
godz.9:30

Prowadzący:
Marek Sienkiewicz
Lider: 
Lidia Kosowska

27.

Taniec solowy Klub Garnizonowy
ul.11 Listopada
środa
godz.10:45

Prowadzący:
Marek Sienkiewicz
Lider: 
Elżbieta Karczewska

28

Joga klasyczna

Szkoła Jogi Klasycznej
ul.Wieniawskiego 28/U/2
środa
godz.12:00

Joga Nataraja

29.

Joga klasyczna Szkoła Jogi Klasycznej
ul.Wieniawskiego 28/U/2
piątek
godz.12:00


Joga Nataraja

30.

Joga MDK
ul. Portowa 3
środa
godz.12:00

Prowadząca: 
Małgorzata Gruca
Lider: 
Danuta Kulbarsz

31.

Joga MDK
ul. Portowa 3
piątek
godz.12:00

Prowadząca: 
Małgorzata Gruca
Lider: 
Ewa Moskal

32.

Sekcja pływacka

SP nr 11 
Os. Zachód B 15 
piątek 
godz.8:00

Prowadzący: 
Zbigniew Markiewicz
Lider: 
Irena Wierzbicka

33.

Sekcja 
Krajoznawczo-turystyczna
Wędruj z nami

wg harmonogramu

Prowadzący: 
 Władysław Kurczyński
Lider: 
Henryk Szarycz

34.

Sekcja turystyki rowerowej Parking przy LIDL-u
ul. 11-go Listopada
 sobota 
godz. 1000

Prowadzący: 
Jan Wysocki
Lider: 
Daniela Nelska

35.

Wczasy i rehabilitacja 

Sekretariat UTW
wg programu
Prowadząca: 
Wanda Keszka

36.

Sekcja turystyki krajowej i zagranicznejSekretariat UTW
wg harmonogramu wycieczek
Prowadzący: 
Witold Czajkowski
Lider: 

Elżbieta Kwiatkowska
37.
Sekcja Fotograficzna
SCK
ul.Piłsudskiego 105

w trakcie organizacji

 




 
Aktualności

Dziś piątek, 22 Października 2021
Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Przypominam, że 21 października 2021 r. wyjeżdżamy...

UWAGA! Zapisy i wpłaty w dniach: 12.10.2021 (wtorek) i 14.10.2021 (czwartek) w godz. 11:00 - 13:00

Osoby, które zapisały się na wycieczkę do Wrocławia...

Podstawowa lista wycieczkowa do Wrocławia...

Dnia 8 września 2021/ środa/ w godzinach 11.00 - 12.30 w holu KINA SCK ...

Sekcja turystyki krajowej i zagranicznej informuje, że rozpoczyna działalność...

W dniu 27.07.2021r. w godzinach 11.00 - 12.00 będą przyjmowane wpłaty ...

W Ogólnopolskim przeglądzie zespołów...

PATRONAT WŁADZ SAMORZĄDOWYCH

PATRONAT NAUKOWY

Powiat Stargardzki Urząd miasta w Stargardzie Uniwersytet Szczeciński Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny TWP Stargardzka Szkoła Wyższa SSW stargardinum