Uniwersytet Trzeciego Wieku, Stargard Szczeciński

Ogólny Plan Zajęć

ROK AKADEMICKI 2019/2020


opracowanie: Grażyna Barszczewska-Augusiak
Helena Dopierała-Gawroń

 

 UWAGA ! 


1. Zajęcia w sekcjach, które prowadzą nauczyciele, rozpoczną się od 15 października
- 14 października jest Dzień Nauczyciela

2. Zajęcia sekcji Trening wzroku rozpoczną się od 4 listopada 2019 r. 3. Zajęcia języka angielskiego - grupa 1a /zajęcia prowadzi Anna Maranda/ - rozpoczną się od 28 października

4. Wznawiamy zajęcia sekcji języka rosyjskiego - termin pierwszych zajęć - 5.11.2019 

  


L.P.

Sekcja

Miejsce/dzień/godz.

Prowadzący/lider

1.

Miłośników literatury 
sztuki i historii

Książnica Stargardzka
ul. Mieszka I
piątek
 godz. 1300

 Prowadzący: 
różni, 
Rada programowa: 
Henryka Diaków
Marian Wolanin
Teresa Daszkiewicz
Józef Podgóreczny

2.

Język angielski
  grupa "II"


Szkoła Podstawowa nr 11
Os.Zachód B 15 sala 205B
poniedziałek
godz. 1000

Prowadząca:
Izabella Sudnikiewicz
Lider: 
Jadwiga Dąbrowska

3.

Język angielski
grupa "IV"

Szkoła Podstawowa nr 11
Os.Zachód B 15 sala 205B
poniedziałek
godz. 1200

Prowadząca: 
 Izabella Sudnikiewicz 
Lider: 
Teresa Podkopiak

4.

Język angielski
grupa "I"

Szkoła Podstawowa nr 11
Os.Zachód B 15 sala 205B
poniedziałek
godz. 1100

Prowadząca:
Izabella Sudnikiewicz
Lider:
Lech Drapiński

5.

Język angielski
grupa "1A"

Szkoła Podstawowa nr 11
Os.Zachód B 15 sala 103
poniedziałek
godz. 1300

Prowadząca:
Ania Maranda
Lider:
Henryk Sarzała

6 .

Język angielski
grupa "VI"
 

Szkoła Podstawowa
nr 11
Os.Zachód B sala 103
czwartek
godz. 830
             

Prowadząca:
Ania Maranda
Lider: 
Krystyna Downar

7.

Język angielski
grupa "V"
     

   Szkoła Podstawowa nr 11
Os.Zachód B 15 sala 102
czwartek
godz. 1100

Prowadząca:
Ewelina Waszkowiak
Lider:
Teresa Poczobut
 

8.

Język angielski 
grupa "0"rozpoczynająca naukę

 Szkoła Podstawowa nr 11
Os.Zachód B 15 sala 103
wtorek
godz. 830

Prowadząca:
Ania Maranda
Lider:
Elżbieta Idczak

9.

Język niemiecki
grupa "I"

Dom Kultury Kolejarza
ul. Szczecińska 17 
poniedziałek   
godz. 1030

Prowadząca: 
Marta Pych-Lipińska
Lider: 
Józefa Giera

10.

Język niemiecki
grupa "II"
 

Dom Kultury Kolejarza
ul. Szczecińska 17 
poniedziałek
godz. 1130

Prowadząca:
Marta Pych-Lipińska
Lider:
Regina Szymanowska-Kulska

11.

Język niemiecki
grupa" III"

Dom Kultury Kolejarza 
 ul. Szczecińska 17

poniedziałek
 godz. 1230

  Prowadząca:

Marta Pych-Lipińska
Lider: 
Wanda Romacka

12. Język niemiecki 
grupa "P"rozpoczynająca naukę
Szkoła Podstawowa nr 11
Os.Zachód B 15 sala 205B
w trakcie uzgadniania
godz. 
Prowadząca:
w trakcie uzgadniania
Lider:

13. Język niemiecki
grupa -drugi rok nauki
Szkoła Podstawowa nr 11
Os.Zachód B 15 sala 205B
w trakcie uzgadniania
godz. 
Prowadząca:
w trakcie uzgadniania
Lider:
Iwona Karaźniewska
14. Język hiszpański 
gr. I
rozpoczynająca naukę
Sala
   ul. Wieniawskiego 20 g
piątek
godz.9.00

piwnica
Prowadząca:
Hanna Żurawska
Lider:

15.

Język hiszpański 
gr. II
Sala
   ul. Wieniawskiego 20 g
  czwartek 
godz.1100
piwnica

Prowadząca:
Hanna Żurawska
Lider:
Aniela Sielska
Krzysztofa Kizielewicz

16.

Język hiszpański 
gr. III

Sala
   ul. Wieniawskiego 20 g
  środa 
godz.1200
piwnica

Prowadząca:
Hanna Żurawska
Lider grupy III
H.Dopierała-Gawroń

17.

Informatyka
 grupa "0"
(dotychczas nieuczących się)
 

oraz grupa I
(drugi rok nauki)

SSW "Stargardinum"
ul. K.Wielkiego
środa 
godz. 1600 
co drugi tydzień
 (grupy mają zajęcia naprzemiennie)  

Prowadzący:
Jarosław Praszczyk
Lider grupy I : 
Barbara Mamińska
oraz 
Lider grupy "0":

18. Informatyka 
grupa III

Zespół Szkół  Nr 1 
Park 3 Maja sala 9
piątek 
godz. 1425     

Prowadzący:
Ryszard Kondracki
Lider: 
Jadwiga Krupa

19.

Sekcja treningu umysłu
"Neurobik"
grupa I

Dom Kultury Kolejarza  ul. Szczecińska 17
czwartek
godz.1000

Prowadząca: 
Ewa Bodnar 
Lider: 
  ul. Barbara Mamińska

20.

Sekcja treningu umysłu
"Neurobik" 
grupa II

Dom Kultury Kolejarza  ul. Szczecińska 17
czwartek
godz. 1100

Prowadząca: 
Ewa Bodnar 
Lider: 
Zbigniew Twardochleb

21.

Krajoznawczo-turystyczna
"Wędruj z nami"

co drugi wtorek
w/g harmonogramu

Prowadzący:
 Władysław Kurczyński
Lider: 
Henryk Szarycz

22.

 

Turystyki krajowej 
i zagranicznej

w/g harmonogramu 
wycieczek

Prowadząca: 
Teresa Hernet
Lider: 
Elżbieta Kwiatkowska

23.


Wczasy + rehabilitacja

Sekretariat UTW

 

 Prowadząca:
Wanda Frankowska

24.

Gimnastyka przy muzyce

Zespół Szkół Specjalnych
ul. Wita Stwosza
wtorek
 godz. 1530

Prowadząca:
Ewa Kozak
Lider:
Krystyna Chrzan

25.

Sekcja treningu wzroku

Ochotnicze Hufce Pracy
ul. Jugosłowiańska 22a
poniedziałek
 godz. 1000

Prowadząca:
Teresa Kierczyńska
Lider:
  Krystyna Ozga-Skuneczna

26.

Brydżowo - 
szachowa

Książnica Stargardzka
poniedziałek i piątek
godz. 1000

Prowadzący:
Witold Mateńko
Lider:
Michał Szczepiński

27.

Pływacka (basen)

SP nr 11 
Os. Zachód B 15 
piątek
godz. 2030 
 

Prowadzący:
Zbigniew Markiewicz
Lider:
Irena Wierzbicka

28.

Zespół wokalny-chór

S.C.K.
ul. Piłsudskiego 105 poniedziałek
godz. 930

Prowadzący: Jerzy Krawczyński  
Lider: 
Krzysztofa Kizielewicz

29.

Plastyka grupa I

Ochotnicze Hufce Pracy
ul. Jugosłowiańska 22a
poniedziałek
godz. 1000

Prowadząca: Agnieszka Kisiel
Lider:
Elżbieta Wacławczyk

30. Plastyka grupa II MDK
ul. Portowa 3
piątek
godz. 1000
Prowadząca:   Agnieszka Kisiel
Lider: 
Elżbieta Wacławczyk

31.

Rękodzieło artystyczne

Biuro Rachunkowe
ul. Wałowa
środa
godz. 1100

Prowadząca:
Ryszarda Szofińska
Lider:
Danuta
Gajek-Krychowska

32.

Sekcja tańca
"SENIORITY"

Sala baletowa SCK
wtorek
 godz.1000

Prowadzący:
Marek Sienkiewicz
Lider:
Maria Filipczuk

33.

Sekcja tańca
"SENIORITY"

Sala baletowa SCK
środa
 godz.1130

Prowadzący: 
Marek Sienkiewicz
Lider
Maria Filipczuk

34.

Sekcja tańca niezaawansowana
taniec solowy 

Sala baletowa SCK
 środa
godz.915

Prowadzący:
Marek Sienkiewicz
Lider:

Maria Filipczuk

35.

Sekcja tańca   zaawansowana
taniec solowy gr. II

Sala baletowa SCK
środa 
godz.1020

Prowadzący: 
Marek Sienkiewicz
Lider: 
Elżbieta Karczewska

36.

Sekcja teatralna

KRZYWA SCENA SCK
ul. Piłsudskiego 105
 wtorek
godz. 16.00

Prowadząca:
Tatiana Malinowska Tyszkiewicz
Lider:
Bożena Sekuła-Donorowicz

37. Sekcja Kabaretowa

 S.C.K.

ul. Piłsudskiego 105
poniedziałek
 godz. 1000

Prowadząca i Lider
Teresa Hernet


38.

 

Sekcja turystyki rowerowej

 

Parking przy LIDL-u
ul. 11-go Listopada
 sobota 
godz. 1000

Prowadzący:
 Jan Wysocki
Lider: 
Daniela Nelska
39.


Promocja zdrowia-gimnastyka
 

Zespół Szkół Specjalnych
ul. Wita Stwosza
poniedziałek
 godz. 1530

Prowadzący:
 Anna Kowalczyk
Lider: 
Krystyna Białas
40.


Sekcja Joga 

gr. I  

MDK
ul. Portowa 3
II piętro
poniedziałek
|godz. 1000
Prowadzący
Małgorzata Gruca
Lider: 
41. Sekcja Joga 
gr. II
MDK
ul. Portowa 3
II piętro
piątek
godz.1000
Prowadzący
Małgorzata Gruca
Lider: 
Ewa Moskal
42. Język rosyjski

Szkoła Podstawowa nr 11
Os.Zachód B 15 sala 12-13
wtorek
godz. 1000

Prowadzący:
 Renata Krawczyk
Lider: 
Bożena Rumian
43.

 Zespół wokalny Chabry 

SCK
Piłsudskiego 105
wtorek i czwartek
godz. 10.00
Zbigniew Wężowski

 

 


 
Aktualności

Dziś piątek, 18 Października 2019
Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Pierwsze spotkanie 20.11.2019 r. (środa) godz. 17:30.

UWAGA! Zapisy od 26.09.2019 w godz. 12:00 - 14:00...

Plan wycieczek jest dostępny...

Od 1 listopada 2017 r. do dnia 31 października 2019 r.

PATRONAT WŁADZ SAMORZĄDOWYCH

PATRONAT NAUKOWY

Powiat Stargardzki Urząd miasta w Stargardzie Uniwersytet Szczeciński Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny TWP Stargardzka Szkoła Wyższa SSW stargardinum