Uniwersytet Trzeciego Wieku, Stargard Szczeciński

Wydarzenia

Senioralia w Goleniowie

24 czerwca 2017 r. dwa uniwersyteckie zespoły „Seniority” i „Kabarecik Wesoły Uniwersytecik” oraz sekcja rękodzieła wzięły udział w goleniowskich „Senioraliach”, na które przyjechały zespoły z Koszalina, Golczewa, Grodnicy, Kołobrzegu, Barlinka, Kamienia Pomorskiego i Nowogardu. Najpierw był uroczysty przemarsz przez miasto z orkiestrą dętą i pieśnią na ustach od UMiG Goleniów do parku miejskiego, a potem się zaczęło… Scenę kolejno wypełniały zespoły taneczne, kabarety, chóry i zespoły śpiewacze. „Kabarecik Wesoły Uniwersytecik” zaprezentował półgodzinny program zawierający wybrane skecze słowne i muzyczne, za który zebrał gromkie brawa. Natomiast „Seniority”  pokazały trzy tańce: salsę, taniec grecki i zumbę. Ten ostatni taniec był jednocześnie tańcem kończącym wszystkie występy i nieskromnie zauważę, że poruszył publiczność, która wstała i tańczyła razem z zespołem. Co było poza występami? Były stoiska z rękodziełem z różnych uniwersytetów oraz stoiska z jedzeniem i napojami. Wspaniała zabawa, a jednocześnie możliwość prezentacji swoich osiągnięć, nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń.

Świetny pomysł! Dziękujemy!

                                                                           Tekst: Teresa Hernet 

>>zobacz galerię 


data publikacji: 2017-07-31

 
Aktualności

Dziś piątek, 21 Września 2018
Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Prezydent Miasta Stargard zaprasza na Otwartą konferencję inaugurującą kampanię „Rodzina z osobą starszą” oraz „III Stargardzkie Dni Seniora”

Na sztukę "Z PIEKŁA DO PIEKŁA" autor Jacek Kaczmarski

Informacja o wpłatach na wyjazdy do Międzywodzia i Świnoujścia - terminy wpłat

11 stycznia 2018 r. (tj. czwartek) w godz. 11.00 -13.00 odbędą się zapisy na pozostałe wycieczki ...

Wpłaty będą przyjmowane w dniach 5, 7, 12, 14 grudnia 2017 r. w godz. 12ºº- 13ºº

Plan wycieczek w roku 2017/18 dostępny jest ...

Od 1 listopada 2017 r. do dnia 31 października 2019 r.

PATRONAT WŁADZ SAMORZĄDOWYCH

PATRONAT NAUKOWY

Powiat Stargardzki Urząd miasta w Stargardzie Uniwersytet Szczeciński Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny TWP Stargardzka Szkoła Wyższa SSW stargardinum