Uniwersytet Trzeciego Wieku, Stargard Szczeciński

Wydarzenia

... z okazji Dnia Kobiet ...

Dzień Kobiet.

Dnia 8.03.18 r. w uroczej atmosferze świętowaliśmy Dzień Kobiet w naszym UTW. Uroczystość rozpoczął prezes - pan Stanisław Bartosik, płomiennymi życzeniami dla Pań. Swoją obecnością zaszczycił nas prezydent miasta - pan Rafał Zając. Przekazał Paniom serdeczne życzenia i piękny bukiet kwiatów. Nie zabrakło również naszej pani vice prezydent pani Ewy Sowy, która nigdy nas nie zawodzi.

Oprawą uroczystości był wspaniały program artystyczny. Pierwszym punktem programu był występ najmłodszego uczestnika sześcioletniego Mikołaja Matysika, który wykonał siedem utworów z najwyższej półki muzycznej. Jego wystąpienie przyjęto entuzjastycznie, a w oczach opiekuna małego muzyka - pana Ryszarda Kaczmarka pojawiły się łzy.

Gwoździem programu były dwa nasze zespoły: kabaret i zespół taneczny. Występ tych zespołów zasługuje na najwyższe słowa uznania. Publiczność dała temu wyraz swoim owacyjnym przyjęciem. Członkowie naszych zespołów są utalentowani, pracowici i działają w wielkiej harmonii. Gościnnie wystąpiła Stargardzianka pani Ania Pędzik, która wykonała piękne utwory z" kobietą w tle".

Na zakończenie wszyscy goście zostali zaproszeni na kawę i ciasto. Ten punkt programu przygotowała nasza urocza grupa dżentelmenów, jak zawsze stanęli na wysokości zadania. Wszystkim, którzy uczestniczyli w przygotowaniu tej wspaniałej uroczystości należą się najwyższe słowa uznania i gorące podziękowania.

Kto jak nie My potrafi dać tyle radości sobie i innym.

Brawo !!!                                                      

Tekst: Genowefa Szmit

 

     >>> zobacz galerię 


data publikacji: 2018-03-15

 
Aktualności

Dziś niedziela, 19 Sierpnia 2018
Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

Przypominam, że dn. 17 sierpnia 2018 r. wyjeżdżamy na wycieczkę do Olsztyna ...

Wpłaty na wycieczki będą przyjmowane we wtorki przed wykładami oraz w czwartki w tygodniu, w którym jest wykład w godzinach 12.00 – 13.00.

11 stycznia 2018 r. (tj. czwartek) w godz. 11.00 -13.00 odbędą się zapisy na pozostałe wycieczki ...

Wpłaty będą przyjmowane w dniach 5, 7, 12, 14 grudnia 2017 r. w godz. 12ºº- 13ºº

Plan wycieczek w roku 2017/18 dostępny jest ...

Od 1 listopada 2017 r. do dnia 31 października 2019 r.

PATRONAT WŁADZ SAMORZĄDOWYCH

PATRONAT NAUKOWY

Powiat Stargardzki Urząd miasta w Stargardzie Uniwersytet Szczeciński Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny TWP Stargardzka Szkoła Wyższa SSW stargardinum